Výkup technického stříbra Nové Město nad Metují

výkup technického stříbra Nové Město nad MetujíNaše společnost se specializuje v oboru se šroty na výkup technického stříbra a to v lokalitě Nové Město nad Metují, Rýmařov, Plzeň, Olomouc, České Budějovice... Vzhledem k širokému zastoupení naší firmy v mnoha oborech nabízíme tedy jako jedna z mála firem výkup technického stříbra po celém území České Republiky.

Jak probíhá výkup technického stříbra?

  1. Stačí nás pouze kontaktovat na telefonním čísle +420 722 086 304, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po upřesnění množství vašeho materiálu k vám do 24 hodin pošleme na místo určení našeho specialistu.
  2. Ten pak pouze provede pomocí ručních analyzátorů chemické složení vykupovaného materiálu a provede platbu.

Jaké jsou možnosti platby a v jakém množství technické stříbro vykupujeme?
Platíme vždy na místě výkupu a to buď hotově nebo pomocí online přímého bankovnictví. Materiály vykupujeme již od 1 kg.

Technické stříbro - cena za výkup

technické stříbro výkupCena za technické stříbro se neustále mění a ovlivňuje jí mnoho faktorů aby se dala říct přesně. Jedním z mnoha vlivů na cenu technického stříbra má například burza.

Nejdůležitějším faktorem při výkupu tohoto materiálu je však chemické složení... Technické stříbro je totiž sloučenina která se skládá z čistého ryzího stříbra a jiných pojiv.

Na základě chemického měření, které provádíme našimi spektrometry jsme pak schopni cenu určit ihned. Nabízíme nejvyšší ceny za výkup technického stříbra na trhu a to všem našim partnerům s materiálem o hmotnosti od 1 kg či po několik tun.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontaktní údaje

Výkup technického stříbra probíhá po celé ČR:

Výkup technického stříbra Nové Město nad Metují - Technické stříbro a jiné materiály vykupujeme celorepublikově. Kromě města Nové Město nad Metují je to také například Brno, Opava, Frýdek Místek, Krnov...

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
info@vykup-tvrdokovu-praha.cz

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-praha.cz // Katalog www stránek

Palivové dřevo Krnov - Výkup tvrdokovu - Výkup slinutého karbidu - Stěhovací služby - Půjčovna dodávek - Pronájem Audi R8

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma