Výkup technického stříbra Duchcov

výkup technického stříbra DuchcovNaše společnost se specializuje v oboru se šroty na výkup technického stříbra a to v lokalitě Duchcov, Rýmařov, Plzeň, Olomouc, České Budějovice... Vzhledem k širokému zastoupení naší firmy v mnoha oborech nabízíme tedy jako jedna z mála firem výkup technického stříbra po celém území České Republiky.

Jak probíhá výkup technického stříbra?

  1. Stačí nás pouze kontaktovat na telefonním čísle +420 722 086 304, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po upřesnění množství vašeho materiálu k vám do 24 hodin pošleme na místo určení našeho specialistu.
  2. Ten pak pouze provede pomocí ručních analyzátorů chemické složení vykupovaného materiálu a provede platbu.

Jaké jsou možnosti platby a v jakém množství technické stříbro vykupujeme?
Platíme vždy na místě výkupu a to buď hotově nebo pomocí online přímého bankovnictví. Materiály vykupujeme již od 1 kg.

Technické stříbro - cena za výkup

technické stříbro výkupCena za technické stříbro se neustále mění a ovlivňuje jí mnoho faktorů aby se dala říct přesně. Jedním z mnoha vlivů na cenu technického stříbra má například burza.

Nejdůležitějším faktorem při výkupu tohoto materiálu je však chemické složení... Technické stříbro je totiž sloučenina která se skládá z čistého ryzího stříbra a jiných pojiv.

Na základě chemického měření, které provádíme našimi spektrometry jsme pak schopni cenu určit ihned. Nabízíme nejvyšší ceny za výkup technického stříbra na trhu a to všem našim partnerům s materiálem o hmotnosti od 1 kg či po několik tun.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontaktní údaje

Výkup technického stříbra probíhá po celé ČR:

Výkup technického stříbra Duchcov - Technické stříbro a jiné materiály vykupujeme celorepublikově. Kromě města Duchcov je to také například Brno, Opava, Frýdek Místek, Krnov...

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
info@vykup-tvrdokovu-praha.cz

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-praha.cz // Katalog www stránek

Palivové dřevo Krnov - Výkup tvrdokovu - Výkup slinutého karbidu - Stěhovací služby - Půjčovna dodávek - Pronájem Audi R8

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma