výkup katalyzátorů

Výkup katalyzátorů za nejvyšší ceny po celé ČR

Vykupujeme veškeré katalyzátory a to od jednoho kusu.

Výkup katalyzátorů za skvělé ceny

Výkup katalyzátorůNaše firma nabízí výkup katalyzátorů výfukových plynů. Katalyzátory a další šroty vykupujeme ve všech městech a jejich okolí v České Republice.

Katalyzátory - výkup v malém i velkém množství: Díky tomu, že naše firma disponuje pokrytím po celém území našeho státu, jsme schopni provést výkup katalyzátorů v různém množství.

Jakým způsobem provádíme platbu: Ve většině případů provádíme platbu na bankovní účet. Jsme schopni se domluvit také na jiných možnostech platby, například hotově.

Individuální přístup k zákazníkovi: Ke všem svým zákazníkům nahlížíme vždy individuálně a proto máme různé výhody, o kterých se dozvíte, pokud nás kontaktujete.

Cena za katalyzátory výfukových plynů

katalyzátory výkupNabízíme vysoké ceny za katalyzátory všem zákazníkům v případě vysokého množství materiálu: Naše společnost stanovuje cenu za výkup katalyzátorů zpravidla podle měřících přístrojů, které jsou schopny dopodrobna odhalit obsah prvků v katalyzátoru.

Ceník za katalyzátory: Po odměření speciálními přístroji se zaměříme na náš ceník, podle kterého na základě procentního množství platiny a rhodia určíme ceny.

Tabulka, podle které určujeme cenu, je zde:

Výkup katalyzátorů - ceník

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontaktní údaje

Místa kde katalyzátory výfukových plynů vykupujeme:

Nabízíme výkup katalyzátorů výfukových plynů v různých oblastech v České Republice. Oblasti výkupu najdete všechny tady:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
info@vykup-tvrdokovu-praha.cz

Nabízíme také:

palivové dřevo na prodejpůjčovna dodávek - pronájem dodávekúprava dodávektip jak vydělat penízestěhováníspektrální analýza vašich kovů

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-praha.cz // Katalog www stránek

Palivové dřevo Krnov - Výkup tvrdokovu - Výkup slinutého karbidu - Stěhovací služby - Půjčovna dodávek - Pronájem Audi R8

přidat inzerát zdarma