Výkup TK plátků a výkup SK plátků Chodov

SK plátky - výkup ChodovNaše firma Monaxa Provider s.r.o. nabízí služby v oblasti výkupu TK plátků a výkupu SK plátků v lokalitě Chodov, přilehlého okolí a po celém území České Republiky.

Výkup TK plátků (SK plátků) i v malém množství: Již několik let působíme v mnoha oborech po celém území České Republiky. Z toho důvodu poskytujeme služby v oblasti výkupu SK a TK plátků opravdu po celém území ČR. Výkup navíc probíhá i v malém množství.

Možnosti dopravy a platby: Za výkup veškerých materiálů (SK plátků, TK plátků, rychlořezné ocele, niklu...) platíme hotově nebo elektronicky, vždy na místě výkupu.

Výkup - cena TK plátků a SK plátků

TK plátky - výkup ChodovCena za výkup SK a TK plátků se neustále mění a to hned z několika důvodů. Záleží totiž na tom, jaká je v době výkupu situace na burze a především na chemickém složení SK a TK plátků.

Nejvyšší cena za TK a SK plátky v ČR: Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oboru se šroty nabízíme nejvyšší možné ceny partnerům s materiálem do 20 kg tak i partnerům s několika tunami.

Chemické složení vykupovaného materiálu měříme vždy na místě výkupu pomocí našich spektrometrů.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontaktujte nás pro více informací

Lokality výkupu SK plátků - TK plátků:

SK a TK plátky vykupujeme na mnoha místech České Republiky. Vykup probíhá v mnoha městech a jejich přilehlého okolí. Města kde TK plátky vykupujeme jsou například Chodov, Krnov, Karlovy Vary, Liberec, Frýdek Místek... Níže uvádíme kompletní seznam měst, kde tento materiál vykupujeme.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
info@vykup-tvrdokovu-praha.cz

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-praha.cz // Katalog www stránek

Palivové dřevo Krnov - Výkup tvrdokovu - Výkup slinutého karbidu - Stěhovací služby - Půjčovna dodávek - Pronájem Audi R8

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma