Výkup niklu Poběžovice

výkup niklu Poběžovice Vykupujeme materiály z niklu po celém území České Republiky. Výkup niklu tedy nabízíme i v lokalitě Poběžovice.

Pokud se rozhodnete pro naší firmu, jistě vás překvapí vysoká cena za vykupovaný materiál. Té jsme totiž schopni dosáhnout díky mnohaletým zkušenostem ve šrotařském oboru.

 

Cena za výkup niklu

niklCena vykupovaného niklu je vždy individuální. Přesto jsme schopni nabídnout maximální stropové ceny jak pro partnery do 10 kg, tak pro partnery do 10 tun.

Berte prosím na vědomí, že k nejvyšším cenám za nikl se dostáváme na základě chemického složení... Chemické složení každého materiálu jsme schopni změřit našimi spektrometry na místě prodeje.

Převzetí a platba za materiál: Vykupovaný materiál od vás převezmeme kdekoliv po celém území ČR (stačí se jen domluvit). Platbu provádíme vždy na místě prodeje hotově, nebo on-line pomocí internetového bankovnictví.

 

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontaktujte nás pro více informací

Nikl - lokality výkupu:

Vykupujeme nikl jak v lokalitě Poběžovice, také po celém území České Republiky. Níže uvádíme kompletní seznam lokalit kde materiál vykupujeme.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
info@vykup-tvrdokovu-praha.cz

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-praha.cz // Katalog www stránek

Palivové dřevo Krnov - Výkup tvrdokovu - Výkup slinutého karbidu - Stěhovací služby - Půjčovna dodávek - Pronájem Audi R8

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma