Výkup HSS Dolní Poustevna

výkup HSS Dolní PoustevnaVykupujeme rychlořeznou ocel po celém území České Republiky. Výkup HSS, neboli výkup rychlořezné ocele nabízíme tedy i v lokalitě Dolní Poustevna.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oboru se šroty, nabízíme maximální stropové ceny za výkup HSS materiálu jak pro partnery o hmotnostech do 10 kg tak i 10 tun.

 

Cena za výkup HSS materiálu

výkup rychlořezné ocele Dolní PoustevnaCena za HSS je individuální. Záleží totiž na několika faktorech - od chemického složení vykupovaného materiálu až po aktuální situaci na burze. Chemického složení materiálu jsme schopni změřit ručními analyzátory vždy na místě prodeje.

Možnosti převzetí materiálu a platby: Vykupovaný materiál od vás převezmeme kdekoliv po celém území České Republiky. Záleží vždy jen na domluvě. Za vykupovaný materiál platíme ihned na místě převzetí hotově, nebo on-line přes přímé internetové bankovnictví.

 

V případě dalších otázek nás prosím kontaktujte na čísle
+420 722 086 304, nebo pište email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontaktujte nás pro více informací

Výkup HSS - lokality:

Vykup HSS nabízíme kromě lokality Dolní Poustevna, také všude možně po celém území České Republiky. Podrobný seznam lokalit kde rychlořeznou ocel vykupujeme si můžete prohlédnout níže.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
info@vykup-tvrdokovu-praha.cz

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-praha.cz // Katalog www stránek

Palivové dřevo Krnov - Výkup tvrdokovu - Výkup slinutého karbidu - Stěhovací služby - Půjčovna dodávek - Pronájem Audi R8

přidat inzerát zdarma