Výkup mědi Františkovy Lázně

Výkup mědi Františkovy LázněV naší firmě provádíme výkup mědi za výborné ceny ve všech oblastech. Výkup mědi probíhá v lokalitě Františkovy Lázně a po České Republice.

Vykoupíme vaši měď i v malém množství: Vzhledem k tomu, že naše firma provádí výkup jakéhokoliv množství mědi po celém Česku, není problém se domluvit na výkup mědi o hmotnosti od 10 kilogramů, kdekoliv budete chtít. (i ve městě Františkovy Lázně)

Možnosti platby: Vykupovanou měď platíme ve větší míře hotově, nicméně se lze domluvit také na platbu bankovním převodem.

Individuální přístup ke svým partnerům: S každým partnerem probíráme záležitosti zaměřující se na výkup mědi individuálně, jsme také schopni každému spočítat individuální ceny podle množství mědi.

Cena za výkup mědi

výkup mědiCena za měď je individuální a řídí se třemi základními faktory: První faktor je kvalita měděných materiálů, další je hmotnost vaší mědi, poslední a nejméně důležitý faktor je aktuální kurz eura.

Nejvyšší ceny za výkup mědi: K nejlepším cenám za měď se dostaneme vždy, pokud budou měděné polotovary kvalitní a bude jich více, než bývá zvykem při klasickém výkupu mědi.

Maloobchodní ceník za výkup mědi je ke shlédnutí zde:

Název Množství Cena
Měď - drát nový nad 1mm 1 kg 85 Kč
Měď - drát opalovaný,kusy,plechy oxidované 1 kg 75 Kč
Měď - kabely 1 kg 25 Kč
Měď - třísky rafinační 1 kg 40 Kč
Měď - třísky, špony 1 kg 50 Kč
Měď - trubky,plechy nové 1 kg 85Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 29.05.2014.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen